Jump to content


Toggle shoutbox Čats Open the Shoutbox in a popup

Ir idejas serveriem vai jaunus serverus vēlaties, tad droši dodat ziņu pa PM vai Steam/Discord
Ir izveidots reiF steam čats. Links uz čatu šeit.

@  kalle : (04 February 2020 - 09:44 AM)

@Pēteris Pētersons diemžēl jā

@  Pēteris Pēte... : (03 February 2020 - 03:28 PM)

@kalle 1.6 ir miris ko var gribēt :D

@  TwenyHwuaN : (03 February 2020 - 11:33 AM)

@kalle un ko tu ar šiem vārdiem centies panākt?

@  kalle : (03 February 2020 - 12:59 AM)

dariet ko darīdami, reifu vairs laikam tomēr nepacelt virspusē

@  kalle : (03 February 2020 - 12:58 AM)

žēl reifs. pirms kādiem 3-4 gadiem bija ideāls serveris, bet tgd jau aizmirsts ;(

@  kalle : (03 February 2020 - 12:56 AM)

*okic

@  kalle : (03 February 2020 - 12:56 AM)

*nekas?

@  kalle : (03 February 2020 - 12:56 AM)

nekasokic

@  kalle : (03 February 2020 - 12:55 AM)

kas te interesants?

@  kalle : (03 February 2020 - 12:55 AM)

yo

@  Pēteris Pēte... : (29 January 2020 - 08:33 PM)

@-Walle- Un jā jau 3. reizi mēģini :D

@  Pēteris Pēte... : (29 January 2020 - 08:30 PM)

@-Walle- Or discord izmanto :D

@  Frost : (26 January 2020 - 07:00 PM)

@-Walle-, izmanto steam platformu, lai kontaktētos ar adminiem, piemēram, mani, sastopoties ar pārkāpējiem.

@  Kitajoza : (26 January 2020 - 11:39 AM)

Taitas daudz nav,pa retam ieiet kads paspelet un pa menesi 2 citeri kuri netiek fikseti adminu acis uzreiz uzbrauciens muks,pietiek ar jums utc ??? 21 g.s jaunatne 2-3x raksta pieteikumu un tpt cikst

@  Vilks : (26 January 2020 - 10:42 AM)

@ -Walle- Ej raksti pieteikumu, ja gribi būt acc vai arī nopērc. Neviens par velti neko nedos, azimirsti. Nav jau tā, ka mēs galīgi nesam aktīvi, kad ir laiks, tad ejam iekšā. Jūs jau paši esat slinķi, ieraugat čīteri čikstēsti labāk čatā, ka admini neaktīvi utt, bet tai pašā laikā var izveidot sūdzību par pārkāpēju.

@  -Walle- : (26 January 2020 - 10:24 AM)

@Vilks Tad dodat citiem adminēt ja jums laika nav.. -_-

@  Vilks : (26 January 2020 - 09:45 AM)

@ aim.ru~~~~ Vedido sūdzību, man nav 24/7 laiks, lai cs tupētu.

@  aim.ru~~~~ : (26 January 2020 - 12:56 AM)

kads var nakt reifa te hakoo viens pajobaks

@  Kitajoza : (25 January 2020 - 03:55 PM)

@Pēteris Pētersons yeah tapec ka daudzi grib smurfot,bet savu acc pardevu pa 15 eur

@  Pēteris Pēte... : (25 January 2020 - 11:39 AM)

@Kitajoza s1 maksā vairāk nekā globāls :D


Photo

Sveiki!


 • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Frost

Frost

  reiF. Aktivitātes radītājs.

 • Grupa: DD2 Admins
 • PipPipPip
 • 36 posts
 • Gender:Male
 • Time Online: 5d 18h 4m 7s

Posted 10 September 2018 - 08:41 PM

Dzīve.

 

Personīgā informācija.

Nākot dzīvē, vecāki nolēma man dēvēt vārdu, kas ir Renārs. Dzimu 2001. gada 7. Janvārī un esmu 17 gadus un 7 mēnešus jauns un 183 centimetrus garš jaunietis. Mācos Valkas Jāņa Cimzes Ģimnāzijā (VJCĢ) vidusskolas 11. klasē. Pēc uzrakstītā skolas nosaukuma varējāt jau noteikti nojaust, ka dzīvoju Valkā.

 • Intereses.

Atzīšos, neesmu motivēts sevi pamatīgi fizkiski nodarbināt, bet cenšos tomēr pārvarēt to gaumi. Neesmu svarcēlājs un nemaz neplānoju būt, ja vēlos attīstīt muskulatūru, tad tas noteikti būtu praktiski bez, vai ar ļoti minimālu aprīkojuma palīdzību. Izmantoju specializētu aplikāciju, kur konkrēti attīstu muskuļu spēju, tiek trenēts vēders un rokas, katru dienu, zinu, ka tas nedēvās iespaidīgus muskuļus, bet man tādus nemaz nevajag, galvenais, lai ķermenis un muskuļi nebūtu vārgi. Skolā pašam mani skolas biedri (ne visi) nav tendēti uz fizisku slodzi, visi pamatā ir, pārnestā nozīmē izsakoties, ‘’makaroni’’ ar netrenētu muskulatūru, bet nu acīmredzot ir jāsamierinās ar to, ka jaunieši, attīstoties arī tehnoloģijām, pakāpeniski kļūs vājāki, jo būs mazāk jāpiepūlas. Ja runa ir par sporta veidiem, tad man personīgi visiecienītākais sporta veids ir basketbols.

 • Mācības.

Cenšos oriantēties mācībās pēc iespējas vairāk, bet, protams, uznāk ‘’aptumsuma’’ brīži, kad nav vēlme vispār kaut ko darīt. Sekmīgs par laimi esmu, nevienā priekšmetā neesmu bijis nesekmīgs, nekad neesmu atkārtoti mācījies tajā pašā klasē vēl vienu gadu. Protams, ir gadījies saņemt nesekmīgu vērtējumu, bet ja tas notiek, nemaz nevilcinos, saņemos, apmeklēju konsultācijas un, pēc iespējas ātrāk, izlaboju to ciparu. Savukārt man nav mērķis būt teicamniekam, mācības es pārāk nopietni arī nevēlos uztvert – tādā līmenī, ka visu brīvo laiku pavadu mācoties. Visvairāk necienu matemātiku, nespēju loģiski izpriest formulas, problēmas man ir ar telpisko uztveri, tādējādi man ir grūtāk oriantēties telpiskās figūrās. Lai nu kā, mācības man grūtības dzīvē nesagādā un nav nepieciešams ‘’zubrīties’’, lai sasniegtu vēlamo vai vismaz sekmīgu rezultātu. Apzinos, ka šī gada otrā semestra februāri būs nepieciešams uzstāties ar sagatavotu zinātniski pētniecisko darbu. Esmu diez gan lielā stresā, zinu, ka spēšu veiskmīgi prezentēt, bet, no otras puses, zemapziņā ir domas par izkrišanu. Tēma man ir elementāra – “slengu izmantošana skolēnu vidū”, bet vai pietiekami praktiska?

 • Nākotne un profesija.

Esmu sapratis, ka dzīvē ir iestājies tas posms, kad ir jāsāk dziļāk pratināt sevi un plānot par savu nākotnes profesiju. Šajā ziņā esmu samērā nopietns, man nevajag vidusskolas beigu posmu, lai sāktu uztraukties par saviem nākotnes plāniem, es jau par ko tādu raizējos sākot no 6. klases. Sākumā biju grandiozs stāties policijas akadēmijā, bet sapratu, ka, lai ko tādu uzņemtos, man ir nepieciešams labāks fiziskais stāvoklis ķermenim, otrs variants ir kaut ko sakarā ar tūrismu. Vārdu sakot, domas mainās, bet esmu atvieglots, ka ir vismaz kaut kas prātā un ir kāda izpratne par nākotnes plāniem. Noteikti nestrādāšu un nedzīvošu savā dzimtā pilsētā nākotnē, ja ne vienīgi būs apmierinošs darbs un apmierinoša alga (bet šaubos), plāns ir apmetināties Valmierā, ja ne pat Rīgā.

 

 • Dzīves apstākļi.

Dzīvoju labā ģimēnē, konflikti pagātnē ir bijuši, bet par nelabvēlīgiem apstākļiem un atmiņām nevēlos rakstīt internetā, nevienu tas neinteresēs un nevienam tas nav jāzin. Miesīgā māte, miesīgais tēvs, konfliktu šajā brīdī nekādu nav, alga abiem vecākiem ir pietiekama, lai spētu uzturēt visu ģimeni. Apmešanās vietā ir, dzīvojam privātmājā.

 

 • Cits.

Šovasar beidzot saņēmos strādāt, jo iepriekšējos gados to nebiju darījis. Darbs bija vienkāršs, pat pārāk vienkāršs. Strādāju bērnu laukumā vienu mēnesi, kurā faktiski to visu mēnesi arī neko produktīvu un nopietnu nedarīju un vēl joprojām neesmu pieredzējis īstu darbu. Biegās saņēmu 194 eiro, kas liekas samērā maz, bet, ja 5 dienas nedēļā bija jāpavada 3 stundas un 30 minūtes neko nedarot, ar minimāliem atgadījumiem, tad alga tik tiešām ir tīri iespaidīga. Naudu iekrāšu instruktoram, konkrēti, autovadītāja instruktoram. Nesen aizbraucu uz Valmieru, lai saņemtu baltās tiesības un ap janvāri sākšu apgūt teoriju (iet uz lekcijām). Konkrēti janvāri, jo skola sponsorē tikai tos, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu, ja agrāk, tad pašām jāmaksā, ko nevēlos darīt. Vakardien bija pirmā diena, kad nopietni sāku mācīties braukt, aizņēma 2 stundas, lai iemācītos elementāras lietas – sajūgu, bremzes un gāzes apgūšana, lietošana; neitrālā un pirmā ātruma pārslēgšana – kad nepieciešams to izdarīt.

 

Apmešanās vieta - apraksts.
Dzīvoju Valkā ,kā jau minēju iepriekš, kurā kopumā mitinās mazāk kā 5000 iedzīvotāju. Pilsēta ir samērā maza, tūrisms te nav un nebūs izplatīts, jo nav pieejami unikāli vai ļoti nozīmīgi apskates objekti apkārtē vai pat tuvumā, cik vien pamatā pieminekļi par mūsdienu jaunēkļiem nezināmām personām. Pilsēta robežojas ar Valgu (Igaunijas pilsētu), pilsētā ir iespējams apmeklēt citas bodes, kuras nav pieejamas mūsu pilsētā, lai gan neko īpašu tur nav jēgas iegādāties – cenas ir augstākas. Valkā nekas sevišķs nenotiek, ir, protams, dažādi pasākumi un ballītes vai atrakcijas, bet tās pamatā norisinās vasarā. Banka tika likvidēta, precīzāk, apkalpošana netiek piedāvāta, piemēram, kartes apstiprināšanai un izveidei, tad ir jābrauc uz Valmieru. Dzimu šeit un neesmu pārvācies nekur, mājā, kur no agrās bērnības dzīvoju, arī tagad dzīvoju.

Protams, te arī ir pieejami dažādi izklaides objekti, piemēram, bērnu laukums, “bmx” trase, u.c., bet nevarētu teikt, ka mana jauniešiem te būtu piemēroti klubi, bāri, cik vien alkošopi (alkohola veikali). Diemžēl pašreizējā “bmx” un skeitparka trasē netiek veikti nekādi uzlabojumi vai pārbūvēšana, tādēļ viss stāv pa veco.

Lielākoties ir mazi viekali, pārvalda pārtikas veikali, vienīgais lielveikals – lai gan to nevar īsti uzskatīt par lielveikalu – kas Valkā ir, tas ir “Mego”, kurā tika veikti renovēšanas darbi un tika paplašināts gan pārtikas veikals, gan veikals mājsaimniecības produktiem.

Ir, protams, iespēja iesaistīties ārpusskolas aktivitātes, Valkā ir pieejama mākslas un mūzikas skola, neņemot vērā citus fiziskos un praktiskos pulciņus skolā un skolas apkārtnē.

Protams, ir arī pieejamas sporta zāles, stadioni, kafejnīcas, bet nekas tāds, kas varētu piesaistīt tūrisma uzmanību, kā arī, te ir ļoti ierobežots skaits apmešanās vietu.

 

Virtuālā pasaule.

 

Dators.

Pašreizējo datoru izmantoju jau kopš 2013. gada, jau 5 gadus ticis lietots, protams, ar pārtraukumu starpā. Vienu gadu vispār netika lietots, tika turēts stūrī, to aizvietoja cits, jaudīgāks dators. Ja kādam interesē datora parametri: ‘’CPU G860 @ 3.600 Ghz/4,00 GB ram/64-bit OS.’’

 

Datorspēles.

Pamatā spēlēju izmantojot ‘’steam’’ aplikāciju, bet, protams, atsevišķas spēles, kā, piemēram, minecraft, nav pieejams šajā aplikācijā. Kopā man ir 2 dažādas spēļu aplikācijas (‘’steam’’ un ‘’blizzard’’).

 • ‘’Minecraft.’’

Spēli ‘’minecraft’’, mūsu mīļo, kantaino spēli, sāku spēlēt kopš 2011. gada – 7 gadi jau. Protams, ar samērā lieliem pārtraukumiem, uz doto brīdi es ļoti minimāli spēlēju šo spēli. Pamatā vairāk uzturējos šajā spēlē projektu dēļ. Visvairāk mani piesaistīja spēļu tips – ‘’factions’’, bet tas ir atkarīgs, ko pats serveris piedāvā, nav man gandarījuma spēlēt serverī, ja tajā nekas atšķirīgs nav no citiem frakcijas serveriem. Cīnīties pret citiem spēlētājiem protu normāli, nekādi tur ‘’jitter-clicker’’, normāli 5-7 klikšķi sekundē, nekas īpašs, būvēt man patīk, bet neteikšu, ka esmu prasmējs. Dažreiz spēju uzbūvēt ko iespaidīgu, citas reizes pilnībā nekas mani neienāk prātā un nespēju iztēloties.

 • ‘’Counter Strike 1.6.’’

Krietni šaubos, ka kāds nezin šo spēli. Patiesībā, šī ir spēle, kuru es visilgāk esmu spēlējis un, kuru es vēl joprojām spēlēju, ir diez gan aizraujoša. Spēlēju kopš 2009. gada – 9 gadus. Ļoti patīkama spēle ar dažādiem pieejamiem spēles tipiem, bet man vispatīkamākais un iecienītākais ir zombiju. Vienmēr aizrāvis, it īpaši, ja šajā spēles režīmā ir dažādi papildus elementi iekļauti. Protams, ir bijuši samērā ilgi pārtraukimi (līdz pat 2 gadiem).

 • ‘’Starcraft: Brood Wars.’’

Stratēģijas spēle, varu jau domāt, ka lielākā daļa nemaz nezināsiet, kas šī ir par spēli. Pamatā spēle jau ir 20 gadus veca, pēc veseliem 20 gadiem beidzot pieejama pa brīvu (spēli iespējams lejupielādēt pa brīvo no ‘’blizzard’’ aplikācijas). Spēlēju 2011. gadā, bet uz ļoti īsu brīdi (dažiem mēnešiem), tad pārtraucu un atsāku tikai 2017. gadā, iepriekšējā gada pavasarī, drīz jau būs divi gadi kopš atsākšanas. Ļoti interesanta spēle, lai cik vien ilgi es to spēlētu, man vienkārši neapnīk, ja kādam no Jums ir interese stratēģiju spēlēs, iesaku vismaz izmēģināt. Vienmēr tiek piedāvātas mapes, ko izveidoja citi spēlētāji, kad spēlē pret citiem, iznākumi vienmēr ir savādāki un vienmēr sastopies ar spēlētājiem ar savādāku attieksmi un stratēģiju.

 •  ‘’Garry’s Mod.’’

Šajā spēlē ir pieejams ļoti plašs apjoms dažādu režīmu, ja ir ko dārīt un ja zin, ko dara, tad garlaicīgi ir grūti palikt. Pamatā šajā spēlē aktīvi uzturējos vismaz gadu, sāku ap aptuveni 2015. vai 2016. gadu, bet pēc tam apnika un neesmu atsācis spēlēt, bet ir plāns atkārtoti iegādāties spēli ,pirmstam spēlēju izmantojot vecākā brāļa kontu, protams, iegādāšos, kad spēlei būs atlaides.

 • ‘’Counter Strike: Global Offensive (CS:GO).’’

Visiem labi zināmā spēle, sākumā, kad spēlēju ļoti ieinteresēja. Sāku spēlēt to 2015. gadā, ja nemaldos. Neiespringu iesaistīties ‘’competetive’’ spēlēs, izdomāju turēties vairāk uz ‘’casual’’. Laika gaitā biju ieinteresēts ‘’zombie escape’’ vai vienkārši ‘’zombie’’ režīmā, kādu labu laiku uzturējos tādos serveros. Neatkarībā no tā, spēle vienā brīdī apnika, vairs nespēju piespiest sevi atsākt aktīvi spēlēt šo spēli, tādēļ esmu beidzis.

 • ‘’Golf it with your friends.’’

Spēle ir samērā elementāra, pats nosaukums jau visu izskaidro. Spēlēt sāku 2017. gadā, neko daudz neesmu arī spēlējis. Golfu spēle, interesanta ir tādā ziņā, ka ir neparedzami un interesanti šķēršļi, bet ļoti ātri apnīk. Diez gan lēta, bet sāku nožēlot, ka iegādājos, jo tāpat pamatā nespēlēju.

 • ‘’Borderlands 2.’’

Ļoti interesanta tādā ziņā, ka tajā ir ļoti plašs apjoms. Sāku spēlēt 2017. gadā, diemžēl spēle apnika un neesmu atsācis spēlēt to. Plāns tāds ir, bet pagaidām nav motivācija. Dators arī nav pietiekami jaudīgs, lai izbaudītu šo spēli bez nekādas liekas ķeršanās. Ja kaut vai atsāktu, viss iepriekšējais progress būtu zaudēts, jo vairs pirmajā reizē spēlēju izmantojot brāļa kontu. Toties nevaru sagaidīt trešo spēles daļu!

 

Filmas.

Kinoteātris diemzēļ mūsu pilsētā nav pieejams, tādēļ atliek vien lielāko daļu filmas skatīties tiešsaistē vai televizorā. Protams, dažreiz kultūras namā tiek rādītas dažas filmas, bet tās ir tikai latviešu un lielākā daļa no tām, protams, ir neinteresantas un miegu izraisošas, ja nav, tad tas ir retums. Pamatā filmas skatos pirātiski, konkrētās vietnēs, ir konkrēti filmu žanri, kuri mani aizrauj:

 • Spriedzes.

Aizrauj, jo dažreiz liek pašam izjust spriedzi un pat ‘’iejusties’’ lomā, bet nepatīk, ja spriedzes žanrs ir iekļauts komēdijas satura filmā. Komēdiju neizbaudu, it īpaši, ja viens skatos, kad vairāki, tad tā ir cita lieta.

 • Zinātniskā fantastika.

Aizrauj, jo šādās filmās tiek iekļauta fantāzija, neparedzamas tehnoloģijas vai spējas, viens no iemesliem, kādēļ mani aizrauj ‘’Marvel’’ filmas.

 • Piedzīvojumu.

Pamatā interesē tikai tad, ja filmā ir iekļauti arī ‘’spriedzes’’ un ‘’zinātniski fantastiskas’’ žanri. Aizrauj, jo žanrs piedāvā spriedzi un sajūta, ka scenārījs ir atspoguļots balstoties uz dzīves notikumiem.

 

Mūzika.

Mūziku es pamatā neklausos, cik vien pagadās, ja skan pa radio. Dažreiz, protams, paskatos konkrētus mūzikas video fragmentus vai klipus, vai vienkārši paklausos dziesmu, bet ikdienā bez problēmām varētu iztikt bez mūzikas, jo ikdienā neklausos mūziku. Agrāk gāju mūzikas skolā, bet ātri vien izstājos no tā, jo sapratu, ka tas man vispār neinteresē.

 

Lietotnes.

‘’Facebook’’, ‘’Twitter’’ un citus sociālos tīklus vispār neizmantoju, vairāk es izmantoju lietotnes, lai sazinātos ar citiem cilvēkiem vajadzīgos apstākļos, bet vairāk projektu dēļ. Lietotnes, kuras izmantoju:

 • ‘’Skype.’’

Pēdējā laikā samērā daudz izmantoju, zināmu apstākļu dēļ. Pašu skype izmantoju jau kopš vismaz 2012. gada.

 • ‘’Steam.’’

Pašsaprotami, ka izmantoju ‘’steam’’, lai spēlētu spēles, kuras man ir pieejamas, bet tas nenozīmē, ka es neizmantoju to kā sazināšanās līdzekli. Ātri un efektīvi.

 • ‘’Discord.’’

‘’Discord’’ pēdējā laikā izmantoju samērā daudz, protams, šajā gadījumā tikai projekta dēļ, bet šī lietotne, ja godīgi, ir visērtākā. Nekādu aizbildinājumu, viegli izmantojama, ļoti ātri var izprast un nekādu nopietnu sarežģījumu.
 

Kontaktējaties, ja ir nepieciešams:

Skype – renarskrabis1

Steam – rencis100 (http://steamcommunit...61198448601724/)

Discord – Frost#2905

 

Paldies par uzmanību!

 


 • 3

#2 Lacis

Lacis

  reiF. Atkarīgais.

 • Grupa: Lietotājs
 • PipPipPipPip
 • 54 posts
 • Gender:Male
 • Location:Grāvis
 • Skype: draugiem38
 • Time Online: 14h 14m 32s

Posted 10 September 2018 - 08:44 PM

Sveiks @ reiF.lv


 • 0

#3 Citrons*

Citrons*

  Super Pelmenis

 • Grupa: reiF. BOSS
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1216 posts
 • Gender:Male
 • Location:Jelgava
 • Interests:...
 • Skype: sandissz17

User's Awards

              
 • Time Online: 70d 15h 29m 51s

Posted 10 September 2018 - 09:03 PM

Sveiks. Lasāmviela rītdienai ^^

Arlabunakti. :af:


 • 2
 

Good bye dear bmw e46 ...

Owner of BMW e60 M-pack :wub:

 
tumblr_on7cdbONXh1w8gu1go1_500.gif
 
tumblr_o078apWzrD1ujshl3o1_500.gif


#4 Kitajoza

Kitajoza

  reiF. Iesācējs.

 • Grupa: DD2 Admins
 • PipPipPip
 • 31 posts
 • Gender:Male
 • Location:Rīga
 • Interests:AIM LOCK
 • Skype: sync.ko.1
 • Time Online: 1d 12h 41m 36s

Posted 11 September 2018 - 06:14 AM

Sveiks Renar! GL&HF @Reif


 • 0

8I9057r.jpg


#5 rck

rck

  reiF. p0k3

 • Grupa: Lietotājs
 • PipPipPip
 • 41 posts
 • Gender:Male
 • Skype: nav
 • Time Online: 3d 14h 20m 42s

Posted 11 September 2018 - 01:48 PM

Čau.


 • 0

#6 Ļaunā Sanita

Ļaunā Sanita

  reiF. Jauniņais

 • Grupa: Lietotājs
 • 7 posts
 • Gender:Female
 • Skype: Nelietoju
 • Time Online: 8h 24m 24s

Posted 11 September 2018 - 07:43 PM

Wuhu, čau. Izlasīju, cepums man. Par tiesību kārtošanu- novēlu veiksmi.  Teorija viegla, grūtākais ir to likt lietā uz ceļa, kur tie ar saviem 10 gadu stāžiem cenšas Tev sūdus savārīt. :D Pati šodien gandrīz avarēju pret vienu tādu idiotu, kurš vienvirziena joslā izdomāja, ka brauks man purnā, jo redz tas esot īsāks ceļš. :D 


 • 2

#7 TwenyHwuaN

TwenyHwuaN

  Tvīnijs <3

 • Grupa: BAN TEAM
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 188 posts
 • Gender:Male
 • Location:Pārsvarā kojas, Rīga
 • Interests:Too many..

User's Awards

        
 • Time Online: 11d 23h 51m 17s

Posted 12 September 2018 - 08:53 AM

Pusdienām laba lasāmviela. Tādad, esi sveiks reiF pulkā, Renār! Ļoti patika lasīt tavu sasveicināšanos, tik garu sasveicināšanos retais vien uzdrīkstētos rakstīt- viss saprotams un acīm ērts, cepums par to!
Vēlu tev veiksmi ar nākotnes plāniem un iecerēm dzīvē!
Tiekamies forumā un serveros @reiF! ;)
GLHF from Tvīnijs! :D
 • 2

#8 KeyBii

KeyBii

  reiF. Jauniņais

 • Grupa: DD2 Admins
 • PipPipPipPipPipPip
 • 142 posts
 • Gender:Male
 • Location:Limbaži

User's Awards

     
 • Time Online: 9d 20h 34m 18s

Posted 12 September 2018 - 02:41 PM

cau


 • 0

76561197966329314.png


#9 sixed

sixed

  sixed

 • Grupa: Lietotājs
 • PipPipPipPipPip
 • 92 posts
 • Gender:Male
 • Location:sixed
 • Interests:cska
 • Skype: sixed
 • Time Online: 4d 2h 12m 38s

Posted 12 September 2018 - 04:51 PM

Sveicināsts iekš reiFa B) :)


 • 0

#10 -STPHN.

-STPHN.

  reiF. Aktivitātes radītājs.

 • Grupa: Lietotājs
 • PipPip
 • 29 posts
 • Gender:Male
 • Interests:FLORBOLS
 • Skype: Get_Right132
 • Time Online: 11d 16h 23m 32s

Posted 14 September 2018 - 10:23 AM

Sveicināts Renār @reiF.lv

GL&HF.


 • 0

original.jpg

 

 

 

 


#11 kalle

kalle

  reiF. Nezin robežas atkarībai.

 • Grupa: Lietotājs
 • PipPipPipPipPip
 • 76 posts
 • Gender:Male
 • Location:reiF.lv
 • Interests:skill
 • Time Online: 1d 12h 59m 21s

Posted 16 September 2018 - 08:41 AM

Sveicināts, veiksmi!


 • 0

 BraveBouncyHoki-max-1mb.gif


#12 Silent

Silent

  reiF. Jauniņais

 • Grupa: Lietotājs
 • 4 posts
 • Gender:Male
 • Location:Talsi
 • Interests:Track & Field
 • Time Online: 6h 46m 5s

Posted 24 September 2018 - 02:52 PM

Čau Reņčik, esam tikušies citā projektā, šaut jēdz. :)


 • 1

Viss kas redzams ir mans! :)

thumbnail.jpg

thumbnail.jpg


#13 papka

papka

  reiF. Jauniņais

 • Grupa: Lietotājs
 • 5 posts
 • Gender:Male
 • Location:Rīga
 • Skype: PM
 • Time Online: 5h 38m 51s

Posted 13 October 2018 - 09:41 PM

Laba sasveicināšanās.
Sveiks Renār!
Nepazūdi un paliec ar ReiF.lv
 • 0

#14 desier ;j

desier ;j

  softer

 • Grupa: DD2 Admins
 • PipPipPipPipPipPip
 • 153 posts
 • Gender:Male
 • Location:ᵈᵉᵃᵈ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ, ᵃᶰᵈ ᵘ ᶜᵃᶰᵗ ʰᵉˡᵖ
 • Interests:꒰ʍ꒩
 • Skype: ₆₆₆

User's Awards

     
 • Time Online: 9d 9h 51m 59s

Posted 15 October 2018 - 03:45 PM

plaši gan, čau. 


 • 0

76561198141872607.png

tC8LJTb.png

original.jpg

t2qx9Ij.jpg

gWlHYfW.gif

GpgGjOb.png

Ol0Fv9r.png

j8zc18m.png

km9hIUv.png

Nominācijas

Spoiler

iм jυรт α lσรт รρiяiт, тяyiиg тσ fiиd мy ρlαcє

iɱ ʝuรt ɑ ʆѳรt รpiʀit, tʀyiɳg tѳ Բiɳɗ ɱy pʆɑcɛ

เм נµร† ล ℓ๏ร† รקเяเ†, †яýเиφ †๏ ƒเи∂ мý קℓล¢э

เ๓ ןยรt ค l๏รt รקเгเt, tгץเภﻮ t๏ Ŧเภ๔ ๓ץ קlคςє

ᵏᵉ ᵐᵉ ʷⁿⁿᵃ fᵉᵉˡ ˡ'ᵛᵉ


#15 Kitajoza

Kitajoza

  reiF. Iesācējs.

 • Grupa: DD2 Admins
 • PipPipPip
 • 31 posts
 • Gender:Male
 • Location:Rīga
 • Interests:AIM LOCK
 • Skype: sync.ko.1
 • Time Online: 1d 12h 41m 36s

Posted 03 January 2019 - 05:47 AM

Sveiks Renār! GL&HF @REIF.LV
 • 0

8I9057r.jpg


#16 -Walle-

-Walle-

  reiF. Iesācējs.

 • Grupa: Lietotājs
 • Pip
 • 16 posts
 • Skype: kamtev?
 • Time Online: 5h 41m 23s

Posted 26 January 2020 - 08:05 AM

čau . 


 • 0
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

About Us
logo
reiF. savu darbību aizsāka tālajā 2012. gada 28. oktobrī, jeb diena, kuru uzskatām par oficiālo atvēršanas dienu. Šajā laikā reiF. bija kā tikai viens no daudzajiem Counter strike 1.6 spēles klaniem. Sākumā gāja grūti atrast labus komandas biedrus, bet ar laiku savācām pilnu sastāvu un gandrīz katru vakaru kopā izspēlējām kādus cw for fun, bet ar laiku visa šī lieta palika nopietnāka un jau sākām domāt taktikas, lai cw laikā nebūtu momenti, kad kāds nesaprot, kas jādara un norok round, protams, kā arī citur arī pie mums bija kadri, kurus uzķērām, kad lietoja palīgprogrammas iekš cw, bet nu tad arī pārtraucām šo cw un atvainojāmies pretiniekiem un aizgājām. reiF. drīzumā svinēs savu ceturto gadu un jau kādu laiku veiksmīgi ir atvērts DD2 serveris, kurš ir diezgan populārs.
photography

Citrons*

reiF. klana/projekta aizsācējs kā arī īpašnieks. sandissz17
photography

KurpniekS

reiF. serveru Game Admin/Moderātors Slēpts