Jump to content

Toggle shoutbox Čats Open the Shoutbox in a popup

Ir idejas serveriem vai jaunus serverus vēlaties, tad droši dodat ziņu pa PM vai Steam/Discord
Ir izveidots reiF steam čats. Links uz čatu šeit.

@  MikjeliS : (12 November 2019 - 03:30 PM)

@Frost Tad vai nu viņš maina IP, vai arī kkādā veidā maina STEAM_ID

@  //MelNais** : (08 November 2019 - 08:58 PM)

yo MAZIE

@  LvPuiks : (08 November 2019 - 07:48 PM)

Kāds ienāk serverī un uzliec parasto dd2, lūdzu.

@  Frost : (08 November 2019 - 06:39 PM)

@nezinitis Sultāns apiet banu, viņa bans netiek anulēts.

@  nezinitis : (08 November 2019 - 03:22 PM)

Lūdzu neunbanot sultānu , tas tik ar aim mauc vislaik . Paldies ! Janukas , tad frost liecinieks

@  Frost : (07 November 2019 - 09:28 PM)

@MikjeliS Neviens admins viņam banu neanulē. Viņš apiet banu.

@  MikjeliS : (07 November 2019 - 07:49 PM)

@Frost Mēģini ieiet serverī, ja paspēj

@  Frost : (07 November 2019 - 03:58 PM)

@LvPuiks Man jau steam ir pieejams, arī discord serverī esmu. Visas iespējas ir ar mani kontaktēties un dot ziņu.

@  LvPuiks : (06 November 2019 - 09:42 PM)

@Frost Tu mani mazliet nesaprati, es teicu, ka tu biji serverī, ka vienkārši sanāk tā, ka - kad tu esi on, viņš nav un otrādi.

@  nezinitis : (06 November 2019 - 11:49 AM)

Iedodat man vienkārši adminu un svjo :D

@  Frost : (05 November 2019 - 07:42 PM)

Nerunāsim par to, ka man reizēm internets ir neciešams, kas nozīmē, ka ir ļoti grūti paciest nelāgu spēli un ķeršanos.

@  Frost : (05 November 2019 - 07:01 PM)

@LvPuiks Tas cilvēks jau iepriekš tika banots, 30 oktobrī, bet apiet banu. Šovakar, tagad, es viņu sastapu. Nezinu, kā tu gribi, lai es pievienojos serverī būdams skolā.

@  LvPuiks : (05 November 2019 - 06:24 PM)

Nu nezinu, piemēram, šodien viņš bija serverī gan jau sanāk tā, ka tu esi serverī, kad viņš ir aizņemts un otrādāk. xd

@  Frost : (05 November 2019 - 05:54 PM)

@desier ;j Katru vakaru esmu.

@  desier ;j : (05 November 2019 - 05:40 PM)

@Frost no offense, tu vispār nekad neesi serverī .

@  Frost : (05 November 2019 - 02:49 PM)

Admini nebūs uz vietas, visu laiku un nepārtraukti pieejami. Katram ir sava dzīve un darīšanas, mapē ir attiecīgi pieejams demo, kas tiek ierakstīts automātiski, atliek tik vien izveidot atbilstošu tēmu un nosūdzēt pārkāpēju.

@  nezinitis : (05 November 2019 - 01:08 PM)

Nu reāli tagad ir atkal sultāns ar savu aim , bet blad nevienss admins nav un dēļ šādiem lohiem čakarējas stati

@  LvPuiks : (04 November 2019 - 09:53 PM)

Iespējams, būs jāatsāk spēlēt cs1.6, ja tauta sāk parādīties.

@  MikjeliS : (04 November 2019 - 08:21 PM)

<p><span style="font-family:comic sans ms,cursive;">Mani lkm kāds izdomāja DDoSot, jo pēk&scaron;ņi nets sāka čakarēties :D No ne kurienes pings uzlec uz 600+ visu laiku bija no 18-20 dažreiz pat 15 :D</span></p>

@  nezinitis : (04 November 2019 - 10:28 AM)

Prosta mēs te diendienā reifā igrā . Vakar vispār vienu brīdi bija 9 cilvēki iekšā :D

Photo

Kas Tu Ir ? #1

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 KurpniekS

KurpniekS

KING.

• Grupa: Administrātors
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 272 posts
  • Interests:Likt galvā

User's Awards

• Time Online: 15d 9h 13m 41s

Posted 09 October 2019 - 08:50 PM

Hey, Hey visiem!

Ar ļoti švako foruma aktivitāti nolēmu to kaut mazdrusciņ pacelt uz augšu un uztaisīt šo topiku. Topika mērķis ir pavisam vienkārš - es būšu sarakstijis dažādus jautājumus un lai mēs tuvāk viens otru iepazīstu, jūs atbildēsiet uz tiem cik plaši, vai īsi, vai arī kādu notikumu piebildīsiet tam klāt. Ļoti basic topiks, bet mūsu lokā tāds nav manīts, ceru uz jūsu atsaucību un aktivitāti gan forumā, gan šajā topikā. Uzzināsim viens otru mazliet tuvāk.

Noteikumi:

Vienkārši iekopējiet jautājumus un aiz "-" atbildiet, parādiet bildi, vai izstāstiet kādu notikumu kāpēc tā ir, vai kādu iemeslu dēļ.

Jautājumi.

1.Kāda ir tava visbiežāk klausītākā dziesma šīs nedēļas laikā ? -

2.Kāds ir tavs mīļākais/iecienītākais ēdiens ? - 

3. Kāda ir tava mīļākā spēle ? Un neskatoties uz mūsdienu jaudīgajiem datoriem un spēļu daudzveidībai, kāpēc tieši šī spēle ir Tev tik Tuva ? -

4. Kāds ir tavs visdīvainākais paradums ko Tu dari, kad sēdi pie datora? - 

5. Kāds ir tavs mīļākais alkoholiskais dzēries? Un cik gados Tu to pirmo reizi ietestēji. - 

6. Kas ir lieta, kas Tev ļoti tracana ? - 

7. Kāda ir pirmā doma, kas Tev tagad ienāca galvā ? - 

8. Kāda ir tava lielākā fobija ? - 

9. Kas bija pēdējā ziņa ko Tu kādam nosūtiji wpp ? - 

10. Kā Tev liekas, ko Tu darīsi pēc 3 gadi tieši šajā brīdī ? - 

P.S 

Ceru uz aktivitāti lai turpmāk varētu veidot šāda veida tēmas , bet jau ar citiem jautājumiem. :)

• 2

original.png

#2 Citrons*

Citrons*

Super Pelmenis

• Grupa: reiF. BOSS
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1205 posts
  • Interests:...

User's Awards

• Time Online: 69d 14h 50m 42s

Posted 09 October 2019 - 09:31 PM

1.Kāda ir tava visbiežāk klausītākā dziesma šīs nedēļas laikā ? - HUMBLE. - SKRILLEX REMIX by Skrillex, Kendrick Lamar . Kaut gan mašīnā vis skan pēc kārtas.

2.Kāds ir tavs mīļākais/iecienītākais ēdiens ? - Oiii, kartupelīši ar mērcīti, salātiņiem un karbonādi, bet arī neatteiktos no soļankas. :wub:

3. Kāda ir tava mīļākā spēle ? Un neskatoties uz mūsdienu jaudīgajiem datoriem un spēļu daudzveidībai, kāpēc tieši šī spēle ir Tev tik Tuva ? - Mīļākā spēle būtu Dota 2 . Sāku viņu spēlēt kādā 2012/13 gadā, kad spēle vēl nebija tik populāra kā tagad. Sākumā kritizēju šāda tipa spēles, bet nu pierunāja pamēģināt un tagad manā kontā ir vairāk kā 3000 k stundas pa šiem gadiem. Protams, laiku prasīja daudz, lai iemācītos mehāniku, itemus un pašus hero. Vēl pat tagad dažas lietas klibo viņā. Pati spēle piesaista ar to ka katra spēle būs unikāla un biežie update.

4. Kāds ir tavs visdīvainākais paradums ko Tu dari, kad sēdi pie datora? - Parasti atbraucot mājās, kājas uzlieku uz pašas pc kastes, kas atrodas uz galda nevis uz zemes. Tam plusā vēl pivasiks un kāda laba filma. Neesmu normāls, bet ērti ir ļoti ^_^ ^_^ ^_^ 

5. Kāds ir tavs mīļākais alkoholiskais dzēries? Un cik gados Tu to pirmo reizi ietestēji. - Mīļākais dzēriens būtu ķiršu alus, bet garšo arī citi gan stiprāki, gan vājāki dzērieni. Pirmā reize, kad nopietni iedzēru nevis tikai lūpas saslapināju bija 9. klases izlaidums. Sāku lietot alkoholu pavisam vēlu salīdzinājumā ar mūsdienu jaunatni, kas jau paspēj piedzerties savos 13 gados un tikt ziņu portālos.

6. Kas ir lieta, kas Tev ļoti tracina ? - Pensionāri pie stūres. Ne visi, bet liela daļa. Pārsvarā viņi brauc pārāk uzmanīgi t.i. ātrums ir 15 zem atļautā, ilgā parkošanās( bloķē mani un citus ) un neuzmanība. Pirms kāda vēl mēneša vēl gadījās atgadījums ar vienu omīti. Darba dienas pēcpusdiena ap 14:20 pirms darba iebraucu nopirkt, kaut ko ēdamu. Eju atpakaļ uz mašīnu skatos vēl ir laiks līdz jāierodas darbā nu labi, pasēdēšu telefonā. Pēc kāda laika BAMS, paskatos spogulī un redzu, ka cita mašīna iestūmās manā žūrciņā. Kāpju ārā un redzu pensionāre pie stūres... Skaidrs... Sākam skatīties vai ir bojājumi, bet par laimi nekā nebija kā tikai aizmugurējais bamperis izlecis no stiprinājuma. Beigu beigās izlēmu, ka nekādu policiju vai saskaņoto nevajag par cik bojājumu nebija un bija jau jādodas uz darbu. Vēl pat TAGAD redzu šo omīti pie tā veikala iepērkamies. Zils opelīts... Značit jāparkojas kaut kur tālumā no viņa. :ura:

7. Kāda ir pirmā doma, kas Tev tagad ienāca galvā ? - Jāpārslēdz dziesmu...

8. Kāda ir tava lielākā fobija ? - Uz sitiena nevaru pateikt ;/

9. Kas bija pēdējā ziņa ko Tu kādam nosūtiji wpp ? - "Labi"

10. Kā Tev liekas, ko Tu darīsi pēc 3 gadiem tieši šajā brīdī ? - Ir 00:31 , tad gan jau gulēšu vai izklaides :az:

• 3

BMW e46/e60 :wub:

tumblr_on7cdbONXh1w8gu1go1_500.gif

tumblr_o078apWzrD1ujshl3o1_500.gif

#3 desier ;j

desier ;j

softer

• Grupa: Lietotājs
  • PipPipPipPipPipPip
  • 148 posts
  • Interests:꒰ʍ꒩

User's Awards

• Time Online: 8d 23h 27m 6s

Posted 10 October 2019 - 11:31 AM

1.Kāda ir tava visbiežāk klausītākā dziesma šīs nedēļas laikā ? - Pēdējā laikā esmu pieslēdzies savādākam mūzikas stilam, nekā klausijos agrāk. Jau no kopš vasaras vidus topā ir - Macky Gee - Moments [Jonze Bootleg] https://www.youtube....h?v=fQ35ixX3XKI . Vispār pēdējā tikai uz Bassline un House tipa dziesmām, patīk arī paklausīties trance reizēm. Pēdējā laikā pieduros tieši Taiki Nulight ; Macky Gee ; Qlank un Chris Lorenzo gabaliem.

2.Kāds ir tavs mīļākais/iecienītākais ēdiens ? - Mīļākais ēdiens neskatoties uz neko ir cūkgaļas sašļiks , ar vieglajiem salātiem un kāda saldskābmaizes šķēlīte klāt. Ļoti garšo arī makaroni ar malto gaļu un šampinjoniem

3. Kāda ir tava mīļākā spēle ? Un neskatoties uz mūsdienu jaudīgajiem datoriem un spēļu daudzveidībai, kāpēc tieši šī spēle ir Tev tik Tuva ? - Dota 2. Sāku spēlēt 2015 gadā, dēļ tā, ka negribēju par savu naudu pirkt csgo un džeki teica, ka Dotā varot dabūt dropus un sakrāt priekš cs. Tā arī priekš Cs nesakrāju, bet spēli spēlēju aizvien un gandrīz katru dienu. Labi apzināties, ka vienmēr ir 116 varoņi no kā izvēlēties un spēle nekad nebūs vienāda, kā arī ir Arcade sekcija , kur var iet dažnedažākos modus spēlēt, LANā perfekti, kā arī nevajag nekādus monstra specus datoram lai varētu palaist.

4. Kāds ir tavs visdīvainākais paradums ko Tu dari, kad sēdi pie datora? - Vienmēr sēžoties pie datora, es automātiski uzvelku cepuri (kepku) kapēc? Es nezinu. Iesāku tā darīt, kad pēc dušas vel bija nedaudz mitri mati un lai austiņas neiespiež strīpu pa vidu, tagad jau automātiski ieradums, ja nav cepure, tad nav nekāda geimošana.

5. Kāds ir tavs mīļākais alkoholiskais dzēries? Un cik gados Tu to pirmo reizi ietestēji. - Mīļākais alkahols? Baltais šņabis. Kāds? Puerto Vodka [http://www.berlat.lv...g?1562680399]No aliem vislabāk dzeru Mežpils sarkano, vai Brūža Ķiršu. Bet vispār alkaholam esmu atmetis ar roku, ekstazī ir lētāks un labāks. Bet kompānijas pēc varu iedzert.

6. Kas ir lieta, kas Tev ļoti tracana ? - Divdirsēji. Cilvēki , kurš ar tevi ir čoms, bet ar citu cilvēku tevi noliks. Bet tajā pašā laikā, ja būs ar tevi tad noliks to 3 cilvēku.

7. Kāda ir pirmā doma, kas Tev tagad ienāca galvā ? - Lasot šo jautājumu, domāju , ko lai atbild uz Nr.4 :D

8. Kāda ir tava lielākā fobija ? - Man ir bail no čūskām, nenormāli. Nevaru uz sitiena iedomāties nemaz ko citu no kā man ir bail. ČŪSKAS. brrr.

9. Kas bija pēdējā ziņa ko Tu kādam nosūtiji wpp ? - http://prntscr.com/phea1a

10. Kā Tev liekas, ko Tu darīsi pēc 3 gadi tieši šajā brīdī ? - Visticamāk, ka strādāšu. Ja atkal nebūs brīvdiena un atkal nebūšu ienācis paskatīties vai reifā ir manāma dzīvība

Edited by desier ;j, 10 October 2019 - 11:40 AM.

• 4

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Nominācijas

Spoiler

iм jυรт α lσรт รρiяiт, тяyiиg тσ fiиd мy ρlαcє

iɱ ʝuรt ɑ ʆѳรt รpiʀit, tʀyiɳg tѳ Բiɳɗ ɱy pʆɑcɛ

เм נµร† ล ℓ๏ร† รקเяเ†, †яýเиφ †๏ ƒเи∂ мý קℓล¢э

เ๓ ןยรt ค l๏รt รקเгเt, tгץเภﻮ t๏ Ŧเภ๔ ๓ץ קlคςє

ᵏᵉ ᵐᵉ ʷⁿⁿᵃ fᵉᵉˡ ˡ'ᵛᵉ

#4 rck

rck

reiF. p0k3

• PipPipPip
  • 41 posts
  • Time Online: 3d 14h 20m 42s

Posted 10 October 2019 - 04:20 PM

1.Kāda ir tava visbiežāk klausītākā dziesma šīs nedēļas laikā ? - pārsvarā jau braucot uz darbu vai no tā, mašīnā skan topradio. Atnākot mājās, parasti jau ir vēls vakars un izņemot kā atvērt aliņu, iemesties dīvānā, un ieslēgt televīzorā kādu seriālu mūziku baigi klausīties negribās, bet spriežot pēc radio tad tā, laikam, būtu tā- situ situ evitai (godīgi nezinu kā viņu sauc  :lol:  )

2.Kāds ir tavs mīļākais/iecienītākais ēdiens ? -  oiii, diezgan grūti teikt, jo esmu cilvēks kuram patīk garšīgi, daudz un labi pāēst.. Un jā, tālāk par saviem 70 kg netieku, neiet labumā, kur tas viss paliek- nav ne jausmas. Parasti jau ēdu kaut kur kafejnīcā, jo pats baigais pavārs nēesmu. Bet ja tā spriežot, tad laikam tie varētu būt pelmeņi ( jā, esmu šķīries un dzīvoju viens  :lol:  :lol:  )

3. Kāda ir tava mīļākā spēle ? Un neskatoties uz mūsdienu jaudīgajiem datoriem un spēļu daudzveidībai, kāpēc tieši šī spēle ir Tev tik Tuva ? - Pokers feisbukā  :lol:

4. Kāds ir tavs visdīvainākais paradums ko Tu dari, kad sēdi pie datora? - Tā kā man portatīvais, es biežāk pie viņa guļu, bet visdīvainākais paradums- es parasti kad viņu ieslēdzu es noslauku ekrānu, kaut kā tas viss ir iegājies un man šķiet, ka tas nav normāli

5. Kāds ir tavs mīļākais alkoholiskais dzēries? Un cik gados Tu to pirmo reizi ietestēji. - vislabāk man garšo Ballantines ar ledu, bet tā varētu arī kādu Carslberg izdzert. Nu, tā normāli pieliku muti es, laikam, devītās klases izlaidumā, entos gadus atpakaļ. Bet pirmo reizi es ietestēju, ar čomiem, kad beidzām sesto klasi, atceros to brīdi it kā tas notika vakar.. Saņēmām liecības un mums rajonā bij tāds mazs pārtikas veikaliņš, ja nemaldos "Zelta Zivtiņa" nu un tur tirgoja visiem pēc kārtas, cīgas, alkašku, man liekas pat Premjerus un NZ tur pietirgoja zem kases :lol:  , bet nu stāsts tāds- es ieeju tajā veikalā knapi līdz letei aizsniedzos, paņemu VANAGU, pieeju pie kases šī tā prasa- 18 ir? Es- nu, protams.. Ar bērna balsi reāli, nu un pohuj pārdod rēcot.. Labi, izeju no veikala, manējie šķeti jau gaida aiz mājas ar smaidu sejā, nu beigu beigās izrāvām to vanagu un pēc no muteres pa kaklu rāvu gan par to, ka vafelē mājās ierados, gan par manu "izcilo" liecību.

6. Kas ir lieta, kas Tev ļoti tracana ? - Ja godīgi, tas pats, kas Citronam.. Tiešām kretinē.. Sanāk dažreiz pat kavēt darbu dēļ pensionāriem vai tiem pašiem autoskolniekiem, kuri slāpst pie katra luksofora

7. Kāda ir pirmā doma, kas Tev tagad ienāca galvā ? - ka esmu kaut ko aizmirsis

8. Kāda ir tava lielākā fobija ? - Augstums, jau no bērnības.. Bij situācija, kad bij tie padsmitie trakie gadi, visi vienaudži skraidija pa stroikām, līda uz jumtiem un tā.. Nu, a es tālāk par augstāko stāvu nekad nekāpu, tobiš uz jumta.. Un stāvēju uz tā stāva cieši piespiedies pie sienas, nu un kā jau bērni, sāk dirsināt, tipa- mīkstais, kāp kāp utt.. Nu, es arī uzkāpu un sanāca tā, ka visi bildējās pie pašas jumta malas, mani arī pasauca, es aizgāju-uzkāpu, un vienkārši sastingu.. Kājas nejūtīgas, stress un panika, ja tajā brīdī čoma roka nebūtu man ap plecu aplikta, un viņš sajūta, ka man dirsā ir, nogrūda mani uz jumta, tālāk no tās malas. Bet es gribu kaut kā pārvarēt to savu fobiju, bija doma uz Siguldu ar meiteni maukt šovasar, bet pašķīrāmies un es aizgāju zapojā, tāpēc nesanāca.

9. Kas bija pēdējā ziņa ko Tu kādam nosūtiji wpp ? - "Я на работе, перезвоню"

10. Kā Tev liekas, ko Tu darīsi pēc 3 gadi tieši šajā brīdī ? - Godīgi, es pat nezinu, kas būs rīt.. Bet ceru, ka būšu ģimenes cilvēks, jo tā jau ir īstā laime ^_^ 

• 2

#5 Frost

Frost

reiF. Aktivitātes radītājs.

• Grupa: DD2 Admins
  • PipPipPip
  • 32 posts
  • Time Online: 5d 9h 27m 57s

Posted 10 October 2019 - 05:46 PM

1.Kāda ir tava visbiežāk klausītākā dziesma šīs nedēļas laikā? Godīgi sakot, ikdienā es dziesmas neklausos tik bieži, cik vien, kad neko būtisku nedaru. Protams, tas nenozīmē, ka es vispār neklausos mūziku, bet bez tās es varu iztikt. Konkrēti šajā nedēļā visvairāk klausījos dziesmu "Paris", izveidotājs - "The Chainsmokers". Esmu klausījies dažnedažādas dziesmas laika gaitā un intereses loks nepārtraukti mainās.

2.Kāds ir tavs mīļākais/iecienītākais ēdiens? Es teiktu, ka kartupeļi, ņemot vērā, ka bieži ēdu tos, bet, reizēm arī ir vēlme "panašķoties" ar picu, kas man arī ļoti garšo. Protams, es domāju, ka jebkuram pica garšo.

3. Kāda ir tava mīļākā spēle? Un neskatoties uz mūsdienu jaudīgajiem datoriem un spēļu daudzveidībai, kāpēc tieši šī spēle ir Tev tik Tuva? Visbiežāk es spēlēju "counter strike 1.6", kur man ir pavadītas vairāk kā tūkstoš stundas. Savukārt, es neteiktu, ka šī spēle man būtu visiecienītākā. Kad iegādājos "borderlands 2" biju ļoti aizrauts ar šo spēli. Kopumā, man interešu sfērā ir tādas spēles, kur ir nepieciešams pakāpeniski attīstīt tavu izvēlēto varoni. Pēdējā laikā vispār maz spēlēju spēles, cik vien ieeju 1.6 pasēdēt ik pa laikam. Pašu 1.6 es spēlēju jau kopš 2009. gada, bet esmu secinājis, ka spēle nekad nav apnikusi. Daudz kas tiek piedāvāts un spēle ir vienmēr baudāma. "Borderlands 2" neesmu spēlējis tik ilgi un vasarā pārtraucu spēlēt, bet ir ideja atsākt. Man ir tendence pilnvērtīgi nepabeigt spēles.

4. Kāds ir tavs visdīvainākais paradums ko Tu dari, kad sēdi pie datora? Uzlieku "spilventiņus" jeb papīra gabaliņus pie briļļu kāju galiem, lai, uzvelkot austiņas, nespiestu un nerastos nospiedums pie ausīm. Nekvalitatīvas, neērtas austiņas un, zinu, ka varu jebkurā brīdī iegādāties jaunas, bet es labāk iegādājos ērtas un kvalitatīvas, ja plānoju to darīt.

5. Kāds ir tavs mīļākais alkoholiskais dzēries? Un cik gados Tu to pirmo reizi ietestēji? Es teiktu, ka man visvairāk garšo sidri. Ikdienā es patiesībā alkoholu lietoju salīdzinoši maz, jo nav vēlmes un iemesla tam. Neesmu vēl bijis "neskaidrā". Teorētiski alu pirmo reizi sāku izgaršot no 9 gadu vecuma, bet nu laika gaitā ik pa laikam esmu iedzēris pa malkai. Šajā brīdī man jau principā neviens vairs neliedz uzņemt alkoholu. Vēlos vēl piebilst, ka kopumā par alkoholiskiem dzērieniem es ļoti maz apjēdzu.

6. Kas ir lieta, kas Tev ļoti tracina? Neesmu apdomājies, it kā nekas nopietns man netracina. Esmu ļoti pacietīgs un parasti šādām neērtībām nepievēršu lielu uzmanību.

7. Kāda ir pirmā doma, kas Tev tagad ienāca galvā? Burtiski atbildēt uz šo jautājumu. Vēl joprojām cenšos izdomāt atbildi uz 6. jautājumu.

8. Kāda ir tava lielākā fobija? Augstums. Es neteiktu, ka es nevaru dažus metrus no zemes nostāvēt, bet tiklīdz es paskatos lejā no kaut vai 3-4 stāva, es to vienkārši nespēju izturēt. Es pat īsti nepateikšu, kādēļ man ir bailes no augstuma, bet es visu laiku cenšos atturēties skatīties lejā no lieliem augstumiem, jo nepārtraukti ir sajūta, ka tūlīt vien pārlidošu pāri. Vēl joprojām apbrīnoju sevi, ka saņēmos izbraukt dažus amerikāņu kalniņus, kad bija iespēja to izdarīt.

9. Kas bija pēdējā ziņa ko Tu kādam nosūtiji wpp? Ķīmijas pārbaudes darbs.

10. Kā Tev liekas, ko Tu darīsi pēc 3 gadiem tieši šajā brīdī? Turpināšu mācīties, tikai šoreiz RTU, loģistikā. Ja runa ir par konkrēti šo brīdi... visticamāk pildīšu kursa darbus. Vai arī būšu slinks, ignorēšu kursa darbus un darīšu pa visam kaut ko citu... kas arī ir iespējams.
  • 2

#6 MikjeliS

MikjeliS

reiF. Jauniņais

• 4 posts
  • Time Online: 39m 12s

Posted 11 October 2019 - 03:34 PM

1.Kāda ir tava visbiežāk klausītākā dziesma šīs nedēļas laikā ? - Tā noteikti būtu dziesma no Five Finger Death Punch grupas, kas saucās Trouble. Lai, gan ir daudz vairāk dziesmu, kuras klausos, es netaisos visas uzskaitīt.

2.Kāds ir tavs mīļākais/iecienītākais ēdiens ? - Hmm... Diezgan grūti pateikt, jo es ēdu visu, kas tiek likts galdā, un, kas ir ēdams. Es teiktu, ka vistas standziņas karija mērcē ar ceptiem kartupeļiem.

3. Kāda ir tava mīļākā spēle ? Un neskatoties uz mūsdienu jaudīgajiem datoriem un spēļu daudzveidībai, kāpēc tieši šī spēle ir Tev tik Tuva ? - Counter-Strike 1.6 Un tas tāpēc, ka es esmu gandrīz vai uzaudzis šo spēli spēlējot, neskatoties uz to, ka man ir 16 lai arī būtu "veselīgi" uzspēlēt kādu citu spēli, es to nedaru.

4. Kāds ir tavs visdīvainākais paradums ko Tu dari, kad sēdi pie datora? - It kā nekas tāds īsti dīvains nav, ko es varētu darīt... Ja kādam liekas dīvaini tas, ka ēdu pie kompa, nu tad laikam tas.

5. Kāds ir tavs mīļākais alkoholiskais dzēries? Un cik gados Tu to pirmo reizi ietestēji. - Huh... Šis ir diezgan grūts jautājums, jo es tā īsti nedzeru alkaholu, bet ja ir moments, kad nedzert alkaholu būtu necieņa, tad jau ierauju pa kādai glāzei.

6. Kas ir lieta, kas Tev ļoti tracina ? - Īsti nekas, bet dažreiz ir tādas lietas, kas mani aizkaitina, un, lielākoties, tas būtu tas, ka cilvēki, kas man visapkārt, nespēj pateikt to, ko grib man pateikt, kamēr es uz viņiem nepaskatos.

7. Kāda ir pirmā doma, kas Tev tagad ienāca galvā ? - Kā atbildēt uz šo jautājumu?

8. Kāda ir tava lielākā fobija ? - Man tā liekas, ka man tādas vispār nav.  :D

9. Kas bija pēdējā ziņa ko Tu kādam nosūtiji wpp ? - Gailis.

10. Kā Tev liekas, ko Tu darīsi pēc 3 gadi tieši šajā brīdī ? - Iespējams būšu mājās un strādāšu pie kādas programmas uz datora, bet, kā man patīk teikt: "Laiks rādīs."

• 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

About Us
logo
reiF. savu darbību aizsāka tālajā 2012. gada 28. oktobrī, jeb diena, kuru uzskatām par oficiālo atvēršanas dienu. Šajā laikā reiF. bija kā tikai viens no daudzajiem Counter strike 1.6 spēles klaniem. Sākumā gāja grūti atrast labus komandas biedrus, bet ar laiku savācām pilnu sastāvu un gandrīz katru vakaru kopā izspēlējām kādus cw for fun, bet ar laiku visa šī lieta palika nopietnāka un jau sākām domāt taktikas, lai cw laikā nebūtu momenti, kad kāds nesaprot, kas jādara un norok round, protams, kā arī citur arī pie mums bija kadri, kurus uzķērām, kad lietoja palīgprogrammas iekš cw, bet nu tad arī pārtraucām šo cw un atvainojāmies pretiniekiem un aizgājām. reiF. drīzumā svinēs savu ceturto gadu un jau kādu laiku veiksmīgi ir atvērts DD2 serveris, kurš ir diezgan populārs.
photography

Citrons*

reiF. klana/projekta aizsācējs kā arī īpašnieks. sandissz17
photography

KurpniekS

reiF. serveru Game Admin/Moderātors Slēpts