Jump to content

Toggle shoutbox Čats Open the Shoutbox in a popup

Ir idejas serveriem vai jaunus serverus vēlaties, tad droši dodat ziņu pa PM vai Steam/Discord
Ir izveidots reiF steam čats. Links uz čatu šeit.

@  Frost : (26 January 2020 - 07:00 PM)

@-Walle-, izmanto steam platformu, lai kontaktētos ar adminiem, piemēram, mani, sastopoties ar pārkāpējiem.

@  Kitajoza : (26 January 2020 - 11:39 AM)

Taitas daudz nav,pa retam ieiet kads paspelet un pa menesi 2 citeri kuri netiek fikseti adminu acis uzreiz uzbrauciens muks,pietiek ar jums utc ??? 21 g.s jaunatne 2-3x raksta pieteikumu un tpt cikst

@  Vilks : (26 January 2020 - 10:42 AM)

@ -Walle- Ej raksti pieteikumu, ja gribi būt acc vai arī nopērc. Neviens par velti neko nedos, azimirsti. Nav jau tā, ka mēs galīgi nesam aktīvi, kad ir laiks, tad ejam iekšā. Jūs jau paši esat slinķi, ieraugat čīteri čikstēsti labāk čatā, ka admini neaktīvi utt, bet tai pašā laikā var izveidot sūdzību par pārkāpēju.

@  -Walle- : (26 January 2020 - 10:24 AM)

@Vilks Tad dodat citiem adminēt ja jums laika nav.. -_-

@  Vilks : (26 January 2020 - 09:45 AM)

@ aim.ru~~~~ Vedido sūdzību, man nav 24/7 laiks, lai cs tupētu.

@  aim.ru~~~~ : (26 January 2020 - 12:56 AM)

kads var nakt reifa te hakoo viens pajobaks

@  Kitajoza : (25 January 2020 - 03:55 PM)

@Pēteris Pētersons yeah tapec ka daudzi grib smurfot,bet savu acc pardevu pa 15 eur

@  Pēteris Pēte... : (25 January 2020 - 11:39 AM)

@Kitajoza s1 maksā vairāk nekā globāls :D

@  Kitajoza : (20 January 2020 - 09:24 AM)

R.I.P atkal japardod acc un pa 2.50 japerk jauns xD - https://failiem.lv/u/ybze9hua

@  Kitajoza : (19 January 2020 - 12:38 AM)

tas csgo ir tik dead es eju solo un prost - https://failiem.lv/u/6tpbq24p

@  Kitajoza : (17 January 2020 - 05:34 PM)

gaidu tevi steam atpakal :D

@  Kitajoza : (17 January 2020 - 05:30 PM)

@Vilks nac back xD

@  Kitajoza : (17 January 2020 - 05:09 PM)

@Vilks protams :D

@  Vilks : (17 January 2020 - 03:17 PM)

@ Kitajoza Ir, ir. Riktīgs čiteris esi.

@  Kitajoza : (16 January 2020 - 06:07 PM)

@Vilks ja butu tad ja :D

@  Vilks : (15 January 2020 - 07:08 AM)

@ Kitajoza Banned for hax

@  Kitajoza : (13 January 2020 - 11:16 PM)

@Vilks zb vienam csgo saut par visiem! - https://failiem.lv/u/w22dp6ec

@  Vilks : (13 January 2020 - 02:25 PM)

@ Kitajoza Čiteris :D

@  Kitajoza : (13 January 2020 - 11:57 AM)

Ez win

@  Vilks : (12 January 2020 - 05:57 PM)

yeyye

Photo

Kas Tu Ir? #2

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 KurpniekS

KurpniekS

KING.

• Grupa: Administrātors
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 275 posts
  • Interests:Likt galvā

User's Awards

• Time Online: 15d 22h 53m 37s

Posted 29 November 2019 - 12:02 AM

Turpinam iepriekšējo "jautājumu atbildēšanas spēli", es sarakstu jautājumus, random, un katrs brīvprātīgais aizpilda. 

1. Vai ir kāds cilvēks, uz kuru Tu esi paskatijies un sapratis ka tas cilvēks ir vienkārši ideāls priekš Tevis, bet Tev liekas ka Tu neesi ne viņa laika, ne viņa uzmanības vērts?

2. Kāda ir bijusi tava vislielākā nožēla visā savas dzīves laikā. Rīcība vai kas pateiktais ko tu kādam esi izdarijis/pateicis un tas ir ļoti ietekmējis tavu dzīvi.?

3. Kā Tev liekas, vai mīlestība no pirmā acu skatiena eksistē, vai tas notiek laika gaitā ?

4.Kas ir bijis tāds, ko Tu esi izdarījis pretējā dzimuma pārstāvim, no kā Tev pat līdz šim ir liels kauns runāt.?

5. Cik bieži Tu apmeklē ātrās ēšanas iestādes? (Makdonaldi, Hesburgeri u.t.t) Un vai Tu atbalsti to?

6.Ja pēkšņi pienāktu pasaules gals un Tu saprastu, ka rītā vairs nekā nebūš, kas būtu tas, ko Tu darītu?

7. Ko Tu izvēlētos, spēju lasīt citu cilvēku domas, vai arī redzēt viņu pagātni un nākotni, un kapēc?

8. Vai būtu vēlme, kaut uz nedēļu padzīvot bez interneta, sociālajiem tīkliem un elektrības. Un ja jā, tad kādi plusi no tā būtu, vai arīkādi mīnusi?

9. Kā Tev liekas, Dievs tiešām eksistē, viņš kaut kur ir, tikai neviens to nav redzējis, vai tas ir vienkārši izdomāts lai liktu cilvēkiem ticēt un mierināt viņus, ka visos grēkos un nelaimērs kāds pārdabisks viņiem palīdzēs ?

10. Kādas domas Tev ir par mūsdienu daiļā dzimuma pārstāvēm, izsaki godīgi ko Tu par viņām domā ?

Cerams nav pārāk fukt up, bet es domāju būs interesanti palasīt dažādus viedokļus.

• 1

#2 desier ;j

desier ;j

softer

• Grupa: DD2 Admins
  • PipPipPipPipPipPip
  • 153 posts
  • Interests:꒰ʍ꒩

User's Awards

• Time Online: 9d 9h 51m 59s

Posted 29 November 2019 - 08:22 AM

Kurpniek tu kautkādai sektai neesi pievienojies , ar šitādiem vaprosiem? :D

1. Vai ir kāds cilvēks, uz kuru Tu esi paskatijies un sapratis ka tas cilvēks ir vienkārši ideāls priekš Tevis, bet Tev liekas ka Tu neesi ne viņa laika, ne viņa uzmanības vērts?

Neesmu, jo ja pareizi sapratu tavu jautājumu, tad vai es esmu saticis meiteni , kura būtu ideāla , un es ar viņu būtu gatavs pavadīt visu savu atlikušo dzīvi. Domāju, ka arī tas nekad nenotiks, jo es vispaŗ esmu cilvēks kam nepatīk kāzas un visas tās padarīšanas.

2. Kāda ir bijusi tava vislielākā nožēla visā savas dzīves laikā. Rīcība vai kas pateiktais ko tu kādam esi izdarijis/pateicis un tas ir ļoti ietekmējis tavu dzīvi.?

Ganjau lielākā kļūda manā dzīvē notika šovasar, kad uzsēdos uz Ekstazī un paņēmu 3000eiro kredītu tikai priekš ripām, ietekmējis tas dzīvi ir protams, jo kredīts tagad ir jāmaksā un tie ir diezgan palieli izdevumi uz katru mēnesi.

3. Kā Tev liekas, vai mīlestība no pirmā acu skatiena eksistē, vai tas notiek laika gaitā ?

Mīlestība no pirmā acu skatiena neeksistē, ir tikai simpātijas, lielākas vai mazākas. Jo visiem taču ir bijis , pirmo reizi kādu satiekot liekas viss ahujena tudi sudi un pēctam tu uzzini kāds tas cilvēks ir patiesībā.

4.Kas ir bijis tāds, ko Tu esi izdarījis pretējā dzimuma pārstāvim, no kā Tev pat līdz šim ir liels kauns runāt.?

Par to man ir liels kauns runāt un tā arī lai tas paliek.

5. Cik bieži Tu apmeklē ātrās ēšanas iestādes? (Makdonaldi, Hesburgeri u.t.t) Un vai Tu atbalsti to?

Dzīvojot Limbažos, kur šādas ātrās ēšanas iestādes nav ēdu viņās paretāk. Reizēm esot Valmierā vai Rīgā uz ātro paņem kautkādu burgeri vai ko, bet nu bieži needu. Garšo, bet needu

6.Ja pēkšņi pienāktu pasaules gals un Tu saprastu, ka rītā vairs nekā nebūš, kas būtu tas, ko Tu darītu?

Pateiktu daudziem cilvēkiem , to ko jau sen esmu gribējis viņiem pateikt

un protams https://www.youtube....h?v=3BEIhA8CcY0

7. Ko Tu izvēlētos, spēju lasīt citu cilvēku domas, vai arī redzēt viņu pagātni un nākotni, un kapēc?

Vēlētos lasīt citu cilvēku domas, lai vienmēr zinātu kas notiek viņu galvā, kad ar viņiem kontaktējos. Bet es domas gribētu lasīt TAD, KAD ES TO VĒLOS , nevis visu laiku. Jo ir cilvēki , kuru galvās man nav jālien

8. Vai būtu vēlme, kaut uz nedēļu padzīvot bez interneta, sociālajiem tīkliem un elektrības. Un ja jā, tad kādi plusi no tā būtu, vai arīkādi mīnusi?

Vasarā jau esam šo darijuši savā kompānijā, vienīgais mums vienmēr no mašīnas skanēja mūzika, bet tā mēs paši bijām bez telefoniem, bez nekā un ja nemaldos 12 dienas tā nosēdējām, bet nu īsti jau neskaitās ka pilnīgi bez sēdējām. ja kāds zvanija, tad protams telefons tika pacelts.

9. Kā Tev liekas, Dievs tiešām eksistē, viņš kaut kur ir, tikai neviens to nav redzējis, vai tas ir vienkārši izdomāts lai liktu cilvēkiem ticēt un mierināt

viņus, ka visos grēkos un nelaimērs kāds pārdabisks viņiem palīdzēs ?

Neticu dievam, ticu sātanam.

bilde no mana IG @desierz - http://prntscr.com/q3pnb6

10. Kādas domas Tev ir par mūsdienu daiļā dzimuma pārstāvēm, izsaki godīgi ko Tu par viņām domā ?

Visas nevar raksturot reizē. Ir daiļas, ir ne tik daiļas. Ir ar labiem raksturiem, ir ar sliktiem raksturiem. Vienīgais, kas ir dirsā ir mūsdienu jaunās , kuras ir gatavas katrā tusā pavērt kājas , jo tas jau laikam ir standarts pieņemts. Personīgi patīk tās, kuras skolā ir gudrītes un zubrītes.

• 3

76561198141872607.png

tC8LJTb.png

original.jpg

t2qx9Ij.jpg

gWlHYfW.gif

GpgGjOb.png

Ol0Fv9r.png

j8zc18m.png

km9hIUv.png

Nominācijas

Spoiler

iм jυรт α lσรт รρiяiт, тяyiиg тσ fiиd мy ρlαcє

iɱ ʝuรt ɑ ʆѳรt รpiʀit, tʀyiɳg tѳ Բiɳɗ ɱy pʆɑcɛ

เм נµร† ล ℓ๏ร† รקเяเ†, †яýเиφ †๏ ƒเи∂ мý קℓล¢э

เ๓ ןยรt ค l๏รt รקเгเt, tгץเภﻮ t๏ Ŧเภ๔ ๓ץ קlคςє

ᵏᵉ ᵐᵉ ʷⁿⁿᵃ fᵉᵉˡ ˡ'ᵛᵉ

#3 KurpniekS

KurpniekS

KING.

• Grupa: Administrātors
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 275 posts
  • Interests:Likt galvā

User's Awards

• Time Online: 15d 22h 53m 37s

Posted 29 November 2019 - 02:42 PM

Kurpniek tu kautkādai sektai neesi pievienojies , ar šitādiem vaprosiem? :D

Man bieži vien debīli jautājumi pat pašam sev galvā rodas, tapēc nav nekas tāds :D

• 1

#4 Frost

Frost

reiF. Aktivitātes radītājs.

• Grupa: DD2 Admins
  • PipPipPip
  • 36 posts
  • Time Online: 5d 17h 40m 2s

Posted 29 November 2019 - 05:27 PM

Dzīvē jau mēs uz daudziem mēdzam skatīties ar mīlestību, bet manā gadījumā to visu ir grūti realizēt, ņemot vērā, ka es neesmu tas cilvēks, kuram ir ļoti vienkārši integrēties sabiedrībā. Man ir samērā slikta morāle un liela zemapziņa ar uzskatu, ka nevienam mani nevajag, nevienam es neinteresēju un visiem ir tīri vienalga. Tas varbūt ir arī iemesls, kādēļ es par savu izskatu esmu vīlies - nesaku, ka esmu neglīts, bet nesaku, ka esmu glīts.

Es nedomāju, ka es kaut ko dzīvē nožēloju, ko esmu pateicis kādam citam. Savukārt vislielākā lieta, ko es mēdzu nožēlot ir tas, ka es nebiju un vēl joprojām neesmu sabiedrisks un, vai sociāli aktīvs cilvēks. Pirms es brīvi varu komunicēt ar sarunas biedru, es vēlos justies komfortabli, pārliecināti un nevēlos būt zem spiediena katru reizi, kad vēlos runāt ar attiecīgo indivīdu. Ja runa ir par ikdienas lietām, tad arī nožēloju, ka neesmu saņēmies pilnvērtīgi nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Reizēm man ir motivācija uzsākt un turpināt, bet ar laiku tā zūd un tad ir vēl grūtāk visu atsākt. Neteikšu, ka pamatskolas gadi man bija zeltīti, jo bija dažādas komplikācijas, bet tā ir pagātne. Fokusēsimies uz to, kas būs un ir gaidāms, nevis uz to, kas notika un ko dzīvē vairāk nevarēs mainīt.

3. Kā Tev liekas, vai mīlestība no pirmā acu skatiena eksistē, vai tas notiek laika gaitā?

Ir grūti debatēt par šādu tematu, ja dzīvē tev vēl tāda situācija nav bijusi. Mīlestība jebkurā gadījumā attīstās laika gaitā, neviens nepaliks par pāri, neapprecēsies un neveidos dzīvi pēc pāris nedēļām. Tas ir ilgstošs process, lai izprastu viena otra raksturu, būtību un vispārīgu attieksmi.

Pretējo dzimumu es respektēju kā jebkuru citu cilvēku. Neesmu neko aizdomīgu vai nepieņemamu izdarījis, lai man par to būtu milzīgs kauns.

Pāri robežai te pēc būtības ir ātrā ēšanas iestāde, bet es to principā neapmeklēju. Ja es ēdu "hesburgeri", tad tas ir lielākoties Valmierā. Ja tā skatās, tad es vienā gadā šo neveselīgo pārtiku sagremoju kādas 1-4, varbūt 5 reizes un ne vairāk.

Pieņemtu to, ka tūlīt pat pienāks pasaules gals un darītu ko vien vēlētos. Kādēļ uztraukties par iespējamām sekām par tavu izdarīto, ja tāpat visi beigu beigās nomirs?

Es domāju, ka izdevīgāk būtu redzēt konkrētā cilvēka pagātni un nākotni, jo, skatoties no vēsturiskā skata punkta, tas spētu novērst ar mani saistītus nelaimes gadījumus un iesaistīšanos konfliktos ar konkrēto cilvēku nākotnē. Ne tikai tas, bet tas arī krasi noderētu attiecības nostiprināšanā un sekmēšanā. Lasīt domas ir šķietami pārāk personisks pārkāpums. Spēju raudzīties cilvēka nākotnē, dod priekšstatu par viņa dzīvi un motīviem, bet ne par viņa iztēli.

Par elektrību noteikti nē, jo tā mūsu ikdienas dzīvē ir kā pierasta nepieciešamība un bez tās būtu salīdzinoši iztikt. Bez interneta nedēļu jau esmu bijis izticis, kad zibens iespēra un principā iznīcināja kasti. Sociālos tīklus neizmantoju (izņemot "discord" un "youtube"), bet tas būtību nemainītu, ja tev nemaz nebūtu piekļuves pie interneta vai elektrības. Iztikt es bez interneta varētu bez liekām problēmām, bet es apzinos, ka man nebūtu īsti neko citu, ko darīt. Pilsēta, kurā dzīvoju ir maza un līdz ar to aktivitātes ir arī ierobežotas.

9. Kā Tev liekas, Dievs tiešām eksistē, viņš kaut kur ir, tikai neviens to nav redzējis, vai tas ir vienkārši izdomāts lai liktu cilvēkiem ticēt un mierināt viņus, ka visos grēkos un nelaimērs kāds pārdabisks viņiem palīdzēs ?

Man vispār nav nekādu iebildumu pret tiem cilvēkiem, kuri ir reliģiski un es tikai priecājos par viņiem. Tas dod iespēju viņiem skatīties, ticēt un paļauties uz augstāku spēku, kas viņiem varētu nodrošināt motivāciju un gribasspēku. Cilvēkiem ir tendence izdomāt daudz ko, viņiem ir motivācija kādam visu laiku pakļauties un, tajā pašā laikā, justies aizsargātam zem ādas. Mēs esam tādas būtnes, kuriem smadzenes ļauj filozofijai izplesties neaptveramos apmēros un mēs to arī izmantojam. Reliģioziem cilvēkiem Dievs dot ticību par zinātni, sevi un citiem cilvēkiem. Personīgi, es Dievam vai citām daudzām parādībām neticu. Vienīgā teorija, kuru es varu simtprocentīgi atbalstīt, ka mēs neesam vienīgās intelektuālās būtnes visā visumā.

Es domāju, ka mūsdienu jaunatne varētu būt nesaudzīgāka un neizmanīgāka par dzimumaktu un neapsver iespēju izmantot kontracepcijas līdzekļus. Tēmu novirzīt uz "mūsdienu daiļās dzimumu pārstāves" nav prātīgi, jo vīrieša dzimuma cilvēki neko prātīgāki mūsdienās nav.

• 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

About Us
logo
reiF. savu darbību aizsāka tālajā 2012. gada 28. oktobrī, jeb diena, kuru uzskatām par oficiālo atvēršanas dienu. Šajā laikā reiF. bija kā tikai viens no daudzajiem Counter strike 1.6 spēles klaniem. Sākumā gāja grūti atrast labus komandas biedrus, bet ar laiku savācām pilnu sastāvu un gandrīz katru vakaru kopā izspēlējām kādus cw for fun, bet ar laiku visa šī lieta palika nopietnāka un jau sākām domāt taktikas, lai cw laikā nebūtu momenti, kad kāds nesaprot, kas jādara un norok round, protams, kā arī citur arī pie mums bija kadri, kurus uzķērām, kad lietoja palīgprogrammas iekš cw, bet nu tad arī pārtraucām šo cw un atvainojāmies pretiniekiem un aizgājām. reiF. drīzumā svinēs savu ceturto gadu un jau kādu laiku veiksmīgi ir atvērts DD2 serveris, kurš ir diezgan populārs.
photography

Citrons*

reiF. klana/projekta aizsācējs kā arī īpašnieks. sandissz17
photography

KurpniekS

reiF. serveru Game Admin/Moderātors Slēpts