Jump to content

Toggle shoutbox Čats Open the Shoutbox in a popup

Ir idejas serveriem vai jaunus serverus vēlaties, tad droši dodat ziņu pa PM vai Steam/Discord
Ir izveidots reiF steam čats. Links uz čatu šeit.

@  kalle : (04 February 2020 - 09:44 AM)

@Pēteris Pētersons diemžēl jā

@  Pēteris Pēte... : (03 February 2020 - 03:28 PM)

@kalle 1.6 ir miris ko var gribēt :D

@  TwenyHwuaN : (03 February 2020 - 11:33 AM)

@kalle un ko tu ar šiem vārdiem centies panākt?

@  kalle : (03 February 2020 - 12:59 AM)

dariet ko darīdami, reifu vairs laikam tomēr nepacelt virspusē

@  kalle : (03 February 2020 - 12:58 AM)

žēl reifs. pirms kādiem 3-4 gadiem bija ideāls serveris, bet tgd jau aizmirsts ;(

@  kalle : (03 February 2020 - 12:56 AM)

*okic

*nekas?

nekasokic

@  kalle : (03 February 2020 - 12:55 AM)

kas te interesants?

@  kalle : (03 February 2020 - 12:55 AM)

yo

@  Pēteris Pēte... : (29 January 2020 - 08:33 PM)

@-Walle- Un jā jau 3. reizi mēģini :D

@  Pēteris Pēte... : (29 January 2020 - 08:30 PM)

@-Walle- Or discord izmanto :D

@  Frost : (26 January 2020 - 07:00 PM)

@-Walle-, izmanto steam platformu, lai kontaktētos ar adminiem, piemēram, mani, sastopoties ar pārkāpējiem.

@  Kitajoza : (26 January 2020 - 11:39 AM)

Taitas daudz nav,pa retam ieiet kads paspelet un pa menesi 2 citeri kuri netiek fikseti adminu acis uzreiz uzbrauciens muks,pietiek ar jums utc ??? 21 g.s jaunatne 2-3x raksta pieteikumu un tpt cikst

@  Vilks : (26 January 2020 - 10:42 AM)

@ -Walle- Ej raksti pieteikumu, ja gribi būt acc vai arī nopērc. Neviens par velti neko nedos, azimirsti. Nav jau tā, ka mēs galīgi nesam aktīvi, kad ir laiks, tad ejam iekšā. Jūs jau paši esat slinķi, ieraugat čīteri čikstēsti labāk čatā, ka admini neaktīvi utt, bet tai pašā laikā var izveidot sūdzību par pārkāpēju.

@  -Walle- : (26 January 2020 - 10:24 AM)

@Vilks Tad dodat citiem adminēt ja jums laika nav.. -_-

@  Vilks : (26 January 2020 - 09:45 AM)

@ aim.ru~~~~ Vedido sūdzību, man nav 24/7 laiks, lai cs tupētu.

@  aim.ru~~~~ : (26 January 2020 - 12:56 AM)

kads var nakt reifa te hakoo viens pajobaks

@  Kitajoza : (25 January 2020 - 03:55 PM)

@Pēteris Pētersons yeah tapec ka daudzi grib smurfot,bet savu acc pardevu pa 15 eur

@  Pēteris Pēte... : (25 January 2020 - 11:39 AM)

@Kitajoza s1 maksā vairāk nekā globāls :D

Photo

RooFee@dd2

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 RooFee

RooFee

reiF. Iesācējs.

• Grupa: Lietotājs
  • Pip
  • 11 posts
  • Time Online: 1d 10h 57m 42s

Posted 26 December 2019 - 05:01 PM

Vārds - Edgars
Niks -RooFee
Vecums -19
Links uz taviem statiem -https://reif.lv/stats/cstrike/60102
Linki uz reportētajiem čiteriem - https://reif.lv/foru...=2134#entry9242 pārējie privāti
Links uz sasveicināšanās topiku -https://reif.lv/foru...=2127#entry9144
Kāpēc vēlies kļūt par adminu? - Neskatoties, ka serverī ir pietiekoši daudz adminu, pagaidām neesmu redzējis nevienu, čīteri gandrīz katru dienu ir. Pieredze ir pietiekoši un adminu nekad nav par daudz 
Vai ir kāds admins, kurš tevi var rekomendēt šim amatam? Nē, ja vajadzēs uzradīsies

• -1

#2 Kitajoza

Kitajoza

reiF. Iesācējs.

• Grupa: DD2 Admins
  • PipPipPip
  • 31 posts
  • Interests:AIM LOCK
  • Time Online: 1d 12h 41m 36s

Posted 26 December 2019 - 05:28 PM

ANTI - domāju ka uz pagaidējo REIFa tautu pietiks ar Mani ; Frost ; Vilks ; Tweny ; Desier ;j un Citrons* P.S čiteru nav un tauta pa retam,nevajag no mušas uzpūst ziloni,ka ari katrs kas tevi nošauj nav čiters.

• 0

8I9057r.jpg

#3 RooFee

RooFee

reiF. Iesācējs.

• Grupa: Lietotājs
  • Pip
  • 11 posts
  • Time Online: 1d 10h 57m 42s

Posted 26 December 2019 - 07:12 PM

Nu Tu te gvelz, no visiem adminiem esmu redzējis tikai frost online, tas tāpēc ka vajadzēja 2 čuvakus nobanot, šodien viens no viņiem atkal turpināja spēlēt ar aktīvu banu, pa lielam vienalga, būs admins vai nebūs, bet nevajag teikt, ka uz reifa tautu pietiks ar jums, jūs tāpat serverī reti ienākat. P.S ir pietiekami liela pieredze iekš cs 1.6, tāpēc neuzskatu katru, kurš mani nošauj par čīteri, diezgan tupi teikt, ka es tā uzskatu, bet nu mani tas neaizskar. Vēl kāds no adminiem izteiks viedokli, vai varu teikt Citronam, lai ver ciet?

• 1

#4 Frost

Frost

reiF. Aktivitātes radītājs.

• Grupa: DD2 Admins
  • PipPipPip
  • 36 posts
  • Time Online: 5d 18h 7m 35s

Posted 27 December 2019 - 10:29 AM

Solīt jau jebko var, bet cita lieta ir to realizēt. Es nešaubos, ka sākuma posmā tu serverī uzturētu pietiekami lielu aktivitāti, bet laika gaitā tā aktivitāte kļūtu aizvien mazāka un mazāka, neatkarībā no tā, cik lojāls tu vien būtu. Vēlos vēl piebilst, ka vari necerēt, ka admini būs pieejami un atradīsies serverī jebkurā brīdī - tu vari tikt pieņemts vai nē, bet tas nenozīmēs, ka pārkāpēju daudzums samazināsies.

Runājot par sūdzībām, tā, kuru forumā publicēji ir jau krietni novecojusi, kā arī tai sūdzībai nav nekāda sakara ar palīg programmu izmantotājiem. Protams, nav nekādas vainas, ka pārkāpēji tiek nodoti adminam privāti, bet tad tās sūdzības var apliecināt tikai tas admins, kurš saņēma. Līdz ar to, es nevaru galvot, ka tu tik tiešām esi nodevis tos 5 pārkāpējus.

No 50 pieprasītām pavadītām stundām serverī esi pavadījis tikai 18, pat puse no tā visa laika nav.

Neizrādi savu vājību un neatsaucies uz kritiku.
Kā arī, vai tad bija tik grūti iekļaut prasības pieteikumā un atzīmēt tās, kuras atbilst tev?
Pagaidām man nav nekādu lielu iebildumu redzēt tevi šajā amatā.

Rūgta rekomendācija.

• 1

#5 Vilks

Vilks

reiF. Aktivitātes radītājs.

• Grupa: BAN TEAM
  • PipPipPip
  • 44 posts
  • Time Online: 2d 7h 36m 41s

Posted 28 December 2019 - 08:14 AM

Tātad,anti. Neesi ar neko sevi pierādijis manās acīs.. Serverī reti tauta ir,tāpēc nesaskatu,ka vel kāds būtu nepieciešams.
PS ; Mums adminiem ir privātā dzīve, ģimene darbs, nav visulaiku 24/7, lai drototu cs. Ja ir kāds čīteris raksti PM, ja būs laiks momentā tiks banots. + Tu nespēj pieņemt antirekomendāciju, jo atbildi uz to. Cituviet, sen te tc būtu par antirekomendācija atbildēšanu
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

About Us
logo
reiF. savu darbību aizsāka tālajā 2012. gada 28. oktobrī, jeb diena, kuru uzskatām par oficiālo atvēršanas dienu. Šajā laikā reiF. bija kā tikai viens no daudzajiem Counter strike 1.6 spēles klaniem. Sākumā gāja grūti atrast labus komandas biedrus, bet ar laiku savācām pilnu sastāvu un gandrīz katru vakaru kopā izspēlējām kādus cw for fun, bet ar laiku visa šī lieta palika nopietnāka un jau sākām domāt taktikas, lai cw laikā nebūtu momenti, kad kāds nesaprot, kas jādara un norok round, protams, kā arī citur arī pie mums bija kadri, kurus uzķērām, kad lietoja palīgprogrammas iekš cw, bet nu tad arī pārtraucām šo cw un atvainojāmies pretiniekiem un aizgājām. reiF. drīzumā svinēs savu ceturto gadu un jau kādu laiku veiksmīgi ir atvērts DD2 serveris, kurš ir diezgan populārs.
photography

Citrons*

reiF. klana/projekta aizsācējs kā arī īpašnieks. sandissz17
photography

KurpniekS

reiF. serveru Game Admin/Moderātors Slēpts